APVA parama

PARAMA UŽ GYVENAMŲJŲ NAMŲ MODERNIZAVIMO DARBUS

Jūsų namas turi atitikti du pagrindinius kriterijus:

  • Visų pirma, namo statyba turi būti baigta prieš 5 metus ar anksčiau.
  • Antra sąlyga – pastatas neturi būti prijungtas prie centralizuotai tiekiamos šilumos sistemos (pagal Registrų centro Nekilnojamojo turto registro duomenis.)

Maksimalus kompensacinės išmokos dydis vienam pareiškėjui sieks iki 14500 Eur.

Pagrindinis šių priemonių tikslas yra mažinti išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį ir taip prisidėti prie klimato kaitos švelninimo.

Paramos gavimo žingsniai

  • Po to, kai APVA paskelbs kvietimą, užpildyti paraišką
    https://apvis.apva.lt portale.
  • Pasirašyti su mumis įrangos pirkimo ir įrengimo sutartį.
  • Atlikus darbus, paruošime visus reikiamus dokumentus darbų pridavimui.
  • Priduoti mūsų paruoštus dokumentus APVA’i.
  • Laukti išmokos, kuri išmokama po atliktų darbų.

Jei turite daugiau klausimų, susisiekite su mūsų vadybininkais.

APVA parama saulės elektrinei įsirengti

Nuosava saulės elektrinė – tai sprendimas, kuris yra naudingas ir jums asmeniškai, ir taip pat prisideda prie geresnio pasaulio kūrimo. Tai sprendimas, kuris turi daug privalumų, o racionalių argumentų prieš surasti sunku… Investicija atsiperka vidutiniškai per dešimtmetį. Na o šiuo metu įsigyti eletrinę ypatingai apsimoka, nes yra galimybė pasinaudoti valstybės parama – tai sutrumpina atsipirkimo laiką iki maždaug 7 metų.

Tapkite labiau nepriklausomi – įsigykite nuosavą elektrinę.

SSAAGROUP.EU padės paversti tai realybe – greitai ir profesionaliai.

Mūsų aistra ekologiškai energijai bei patirtis diegiant inovatyvias technologijas padės rasti jums tinkamiausią sprendimą ir jį įgyvendinti.

Nepraleiskite galimybės – metas tam dabar itin palankus.

Ar verta praleisti tokią galimybę?

SSAAGROUP.EU gali ne tik padėti gauti AVPA paramą, bet ir profesionaliai įgyvendinti saulės elekrinės projektą nuo A iki Z. Mūsų siūlomos saulės elektrinės puikiai tinka Lietuvos klimatui. Jos gamina energiją net ir esant apsiniaukus (nors ir ne tiek daug, kaip saulėtą dieną).

Mūsų komandos profesionaliai sumontuotos elektrinės nereikalauja jokios sudėtingos priežiūros. Jose nėra judančių detalių, nevyksta jokie šlapi procesai, todėl praktiškai nėra kam susidėvėti ar sugesti. Todėl saulės dovanojama energija galėsite džiaugtis ilgus metus. O dar labiau džiugins jausmas, kad esate labiau nepriklausomi ir gyvenate harmonijoje su gamta.

Kokio galingumo saulės elektrinę rinktis?

Suskaičiuoti paprasta, kai name jau gyvenama ir turimi bent metų elektros apskaitos rezultatai.
Jei per metus suvartota 1000 kW, tai pakaks 1 kW galingumo elektrinės, nes 1 kW elektrinė per metus pagamina vidutiniškai apie 1000 kW elektros energijos.

Jei suvartojate 6000 kW = 6 kW
1000 kW=10 kW ir taip toliau.

Kiek sudėtingiau apskaičiuoti – jei namas naujas, tuomet reikia įsivertinti būsimą energijos suvartojimą, atsižvelgti į visus buitinius prietaisus bei gyventojų skaičių.

Koks stogas tinkamiausias saulės elektrinei?

Svarbiausias faktorius yra stogo kryptis ir kampas, kuris turėtų būti labiau orientuotas į pietinę pusę. Idealus stogo nuolydis yra 30-50° kampu, tuomet bus išgautas maksimalus efektyvumas.

Taip pat tinka ir pietryčiai bei pietvakariai (kampas nuo 10° iki 80°).
Esant netinkamam kampui ar krypčiai – efektyvumas krenta. Pvz., jei saulės jėgainė bus sumontuota 50° į pietvakarius ir stogo nuolydis 60° tai efektyvumas bus 85%, tuo tarpu jei tiesiai į pietus ir kampas 40°, tai efektyvumas bus 100%.

Svajojate apie nuosavą saulės elektrinę ant savo namo stogo? Dabar puiki proga tam pasiruošti!

Lietuvos respublikos Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) paskelbė projekto „Elektros energijos iš atsinaujinančių išteklių gamybos įrenginių įrengimas“ kvietimų planą, kuriame numato tris kvietimus paramai gauti į kurią galite pretenduoti ir Jūs.

Kada galima teikti paraišką jėgainės finansavimui gauti?

  • Pirmasis kvietimas įvyko 2020 m. sausio 2 d. – sausio 31 d.
    (skirta 4,5 mln. eurų);
  • Antrasis kvietimas numatomas 2021 m. sausio 4 d. – vasario 4 d. (skirta 3,65 mln. eurų);
  • Trečiasis kvietimas numatomas 2022 m. sausio 3 d. – vasario 3 d. (skirta 1,87 mln. eurų);
  • Kvietimams numatoma skirti virš 10 milijonų eurų, kurie gali būti panaudojami fizinių asmenų, įsirengiant atsinaujinančius elektros energijos šaltinius.

Kas gali gauti paramą saulės elektrinės įsirengimui?

Visi fiziniai asmenys, nuosavybės teise valdantys gyvenamosios paskirties namą (arba žemės sklypą, jei elektrinę norėtumėte įsirengti ant žemės).
Svarbu, kad pastatai ir žemė turi būti įregistruoti Nekilnojamojo turto registre, čia reikalavimo statinio baigtumui nėra.
Jeigu elektrinę norite statyti ant pastato, kuris nuosavybės teise priklauso ir kitam fiziniam asmeniui – turite gauti bendrasavininko sutikimą.

Kaip gauti APVA paramą šildymo katilo keitimui?

Skiriami 322 eurai už 1 kW saulės elektrinės įrengtos galios. Pavyzdžiui, įrengiant 10 kW galios saulės elektrinę galite gauti net 3220 eurų paramos!

APVA parama šilumos siurblio keitimui

Jeigu norite pasikeisti seną šildymo katilą, kūrenamą malkomis ar kitokiu kietu kuru, turite galimybę ženkliai sutaupyti.

APVA (Aplinkos projektų valdymo agentūra) šiais metais planuoja suteikti reikšmingą finansinę paramą keičiantiems seną neefektyvų katilą į ekologiškai ir ekonomiškai veikiantį šilumos siurblį.

Kas gali APVA gauti paramą šildymo katilo keitimui?

  • Kreiptis dėl dalinės išlaidų kompensacijos gali individualių namų (taip pat ir sodo namelių) savininkai – fiziniai asmenys.
  • Būtina sąlyga – kad namo statyba būtų baigta prieš 5 metus ar anksčiau. Taip pat pastatas neturi būti prijungtas prie centralizuotai tiekiamos šilumos sistemos (pagal Registrų centro Nekilnojamojo turto registro duomenis.) Parama skiriama šilumos siurbliams oras-vanduo, žemė-vanduo ir vanduo –vanduo.
  • Finansavimas neskiriamas jau užbaigtiems projektams, todėl įranga turi būti įsigyta nuo 2020 m rugsėjo 21 d., o sumontuota tik po paraiškos finansinei paramai pateikimo.

Kaip gauti APVA paramą šildymo katilo keitimui?

Procesas susideda iš trijų esminių žingsnių:

  • Pirmiausia, reikia pateikti paraišką APVA dėl paramos keičiant seną šildymo katilą į naują įrenginį.
  • Sulaukus teigiamo sprendimo, reikia įsirengti paraiškoje nurodytą naują šildymo įrangą per 9 mėnesių laikotarpį.
  • Ir paskutinis žingsnis – pateikti prašymą APVA kompensuoti išlaidas.

APVA paramos pasiūlymas

Ar jus domina APVA parama? Užpildykite susisiekimo formą ir mes su Jumis susisieksime aptarti galimybe gauti paramą.


    Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/eluzde/domains/elektrosskruzde.lt/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/header-side-slide.php on line 89
    APVA parama