Kondicionierių montavimas

Šiuolaikiniai kondicionieriai ir šilumos siurbliai oras-oras atlieka daug funkcijų: jie šaldo, šildo, sausina, drėkina, jonizuoja ir ventiliuoja orą. Esant daugybei pritaikymo galimybių, išsirinkti patalpų poreikius atitinkančius kondicionierius tampa sudėtinga užduotimi, tačiau čia visada į pagalbą atskuba profesionalai.

Kvalifikuoti mūsų specialistai padės pasirinkti oro kondicionavimo sistemą įvertinant patalpų charakteristikas ir asmeninius poreikius, suprojektuoti sistemą. Siūlomas platus asortimentas, kuriame kiekvienas klientas atras sau tinkamą kondicionierių: žinomiausi gamintojai, patikima įranga ir palankios kainos suteiks laisvę rinktis ir pasirūpinti oro kokybe savo namuose.

Vietoje kondicionieriaus gali būti naudojami ir oras-oras šilumos siurbliai. Jų privalumas yra tai, kad galima šildyti patalpą, esant lauko temperatūrai iki -25 ar -30 laipsnių Celsijaus, atsižvelgiant į šilumos siurblio oras-oras specifikaciją.

Kreipkitės ir padėsime rasti geriausia oro kondicionavimo sprendimą namams ar biurui.

Teikiame šias paslaugas:

  • kondicionavimo sistemos gyvenamiesiems namams, komercinėms bei administracinėms patalpoms;
  • profesionalų konsultacija parenkant įrangą atsižvelgiant į Jūsų patalpos savybes;
  • įrangos ir medžiagų užsakymas;
  • greitas ir kokybiškas sistemų montavimas;
  • garantinis ir pogarantinis įrangos aptarnavimas.

KONDICIONIERIŲ MONTAVIMO KAINA

Kondicionieriaus sistemas susideda iš dviejų blokų, kurie tarpusavyje sujungti freono kupinomis jungtimis. Vienas šių blokų montuojamas patalpų viduje, o kitas išorėje, taip pat montavimo metu yra sumontuojamas ir drenažinis vamzdelis, jis gali būti išvedamas į lauką arba pajungiamas prie specialaus rezervuaro. Atrodo tikrai nesudėtingai, tačiau šis darbas reikalauja žinių ir profesionalumo. Nekvalifikuoto kondicionierių montavimo kaina – prastas ir neefektyvus veikimas, kuris ilgainiui pareikalaus papildomų išlaidų.

Galutinė kondicionierių montavimo kaina priklauso nuo pasirinkto modelio, patalpų specifikos ir reikalingų medžiagų. Orientuotis rinkoje padės šie pavyzdžiai iš mūsų asortimento:

  • Kinijos gamintojų, tokių kaip „Gree“ ar „Midea“, ekonominės klasės 2,5 kW galingumo oro kondicionierius su visomis medžiagomis ir montavimo darbais kainuos apie 650 Eur (su PVM);
  • Japonijos gamintojų (pavyzdžiui, „Daikin“, „Mitsubihi“, „Toshiba“) 2,5 kW galingumo oro kondicionierius su visomis medžiagomis ir montavimo darbais, priklausomai nuo pasirinkto modelio, gali kainuoti nuo 1500 iki 1900 Eur (su PVM).

Kondicionierių montavimo partneriai

Nedvejodami kreipkitės į mus jei turite klausimų.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/eluzde/domains/elektrosskruzde.lt/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/header-side-slide.php on line 89
APVA parama