Santechnikos darbai

Atliekame santechnikos darbus.

Kiekvienam klientui pilnai paskaičiuojame, kiek gali kainuoti vieni ar kiti santechnikos darbai.

Patariame dėl medžiagų, rekomenduojame patikimus gamintojus.

Savo darbams suteikiame garantijas ir pogarantinę priežiūrą.

Užtikriname jūsų vandens ir šilumos ūkio ilgaamžiškumą ir nepertraukiamą funkcionavimą.

Radiatorių keitimas, montavimas

Priežastys kodėl keičiami radiatoriai:

  • Avarinių situacijų šalinimas;
  • Renovacija;
  • Pagrindinio šilumos šaltinio keitimas iš kieto kuro katilo į šilumos siurblį ar dujinį katilą;
  • Architektūriniai sprendimai;
  • Kaina;
  • Mitai apie grindinio šildymo sistemos minusus.

Darbai kuriuos atliekame:

  • Pilnas radiatorių ir jų stovų keitimas;
  • Radiatoriaus pakeitimas be stovo keitimo;
  • Šildymo sistemos su radiatoriais įrengimas su paslėptu vamzdynu;
  • Šildymo sistemos su radiatoriais įrengimas su atviru vamzdynu.

Atliekame visus vidaus vandentiekio įrengimo ir vidaus kanalizacijos įrengimo darbus.

Į vandentiekio ir kanalizacijos sistemos įrengimą įeinantys darbai – Jūsų pasirinktos vandentiekio sistemos (kolektorinės ar nuoseklios) įrengimas, šalto/karšto vandens vamzdynų įrengimas, sanitarinių prietaisų montavimas ir pajungimas, vandens šildytuvų montavimas, vandentiekio ir nuotekų siurblių įrengimas (jei reikia), recirkuliacinės sistemos įrengimas (jei reikia), geriamo vandens filtrų įrengimas (jei reikia).

Prieš atliekant visus vidaus vandentiekio ir vidaus kanalizacijos darbus Jūsų būsimuose namuose, turėsime aptarti, kokioje vietoje, koks satechnikos prietaisas stovės, kiek ir kokių jų bus. Jei turėsite projektą, viską įgyvendinsime pagal jį, tačiau ne bėda, jei viziją kol kas tik dėliojatės mintyse – aptarsime ją, patarsime ir imsimės įgyvendinimo.

Būsimų vandentiekio ir kanalizacijos išvadų nusistatymas svarbus, kad išvedžiotume vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynus ir paruoštume juos taip, kad vėliau nekiltų keblumų montuojant klozetus, dušo kabinas, maišytuvus, kitus prietaisus, rengiant nubėgimus.

Pastabos į kurias rekomenduojame atsižvelgti – montuojant vonios kambario įrangą, prietaisai turėtų jungtis tokia tvarka: arčiausiai kanalizacijos stovo jungiamas klozetas, paskui visi kiti prietaisai (pvz. prausuvai, bidė, dušas) ir paskutiniame taške rekomenduojama pajungti skalbyklę. Tai nėra būtina sąlyga, tačiau taip sumontuota kanalizacijos sistema veiks kur kas sklandžiau. Taip pat mes visuomet klientui patariame kaip sutrumpinti vamzdyno metražą, kokių priemonių imtis kad karšto vandens nuostoliai būtų kuo mažesni. Sumontuojame įvairius vandens filtrus dėl geriamo vandens kokybės ir tam, kad prietaisai ilgus metus dirbtų efektyviai.

Kanalizacijos išvadai turėtų būti padaryti taip, kad paskui prietaisus būtų galima jungti kietu vamzdžiu, o ne lanksčiąja gofruota jungtimi, per kurią nuotekos nubėga sunkiau ir labiau kaupiasi apnašos. Jeigu yra galimybė visuomet rekomenduojame įrengti kolektorinę vandentiekio sistemą, tokiu būdu išvengiant jungčių grindyse ir visiškai sumažinant avarijos tikimybę, tačiau esant poreikiui įgyvendinsime ir nuoseklią vandentiekio sistemą. Dažniausiai renkamės presuojamus sujungimus daugiasluoksniaims vamzdžiams, rečiau lituojamus PPR vamzdynų sujungimus.

Po vidaus vandentiekio ir vidaus kanalizacijos įrengimo, jei pageidaujate, pereiname prie Jūsų namų katilinės įrengimo.

Nedvejodami kreipkitės į mus jei turite klausimų.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/eluzde/domains/elektrosskruzde.lt/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/header-side-slide.php on line 89
APVA parama