Saulės elektrinės

SAULĖS ELEKTRINĖS NAMAMS IR VERSLUI

Kokios asociacijos Jums pirmiausia kyla išgirdus sąvoką “atsinaujinanti energija”? Vandens energija? Vėjo energija? Tiesą sakant, šių energijos rūšių populiarumas pastaraisiais metais sparčiai augo, nes vandens energija yra viena pigiausių iš atsinaujinančių energijos šaltinių, o vėjo energija, savo ruožtu, yra sparčiausiai plėtojama energetika tiek Europoje, tiek visame pasaulyje.

Tačiau yra atsinaujinančių energijos šaltinių, kurie yra daug universalesni, galingesni ir turintys potencialą sudaryti didžiąją reikalingos energijos tiekimo pasaulyje dalį. Tai energijos tiekėjas, kurį visi matome ir jaučiame kiekvieną dieną – Saulė.

Saulės energijos panaudojimo galimybės yra labai plačios – ji gali būti naudojama gyvenamajam būstui ir kitokios paskirties pastatams apšildyti ir apšviesti, elektros energijai gaminti, vandeniui šildyti, žemės ūkyje, elektromobiliams įkrauti, įvairioms ūkinėms, komercinėms ir pramonės reikmėms tenkinti.

Be abejo, aplinkosaugos aspektas čia irgi nėra paskutinėje vietoje – saulės energija yra ekologiška, draugiška aplinkai, neišmeta į atmosferą anglies dvideginio ir kitų cheminių junginių, nedidina vadinamojo šiltnamio efekto.

Be to, saulės energijos panaudojimas yra vienas iš optimaliausių būdų, padedančių spręsti kylančių energijos kainų sudaromas problemas: augančius energijos kaštus ir didėjančią priklausomybę nuo iškastinio kuro. Dėl šios priežasties vis daugiau privačių namų ūkių ryžtasi tapti gaminančiais vartotojais ir investuoti į saulės elektrines.

Ir jei pirmieji gaminantys vartotojai į saulės energetiką investavo išties nedrąsiai, tai šiuo metu jau niekam nebe paslaptis, jog šios investicijos ženkliai gali sumažinti gaunamas sąskaitas už sunaudotą elektros energiją.

Taip pat jau yra sudarytos sąlygos vadinamiesiems gaminantiems vartotojams elektros energijos perteklių patiekti į elektros tinklus, o vėliau – kai gaminančio vartotojo saulės elektrinė negamina pakankamai elektros, pasiimti „savo elektrą“ atgal iš tinklo. Taigi, apibendrinant galima paminėti šiuos saulės elektrinių privalumus:

  • Energetinė autonomija
  • Modernumas ir šiuolaikiškumas
  • Atsiperkančios investicijos
  • Greitas sumontavimas
  • Patogus naudojimas ir lengva priežiūra
  • Ekologija

Trumpiau tariant, saulės elektrinė tai išties puikus ateities sprendimas ne tik siekiantiems ilgalaikės ekonominės naudos, bet ir norintiems kurti tvarią socialinę bei aplinkosauginę naudą! Pribrendote sąmoningam vartojimui ir energetinei nepriklausomybei?

Kreipkitės, atsižvelgdami į individualius Jūsų poreikius, rasime optimaliausią sprendimą!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/eluzde/domains/elektrosskruzde.lt/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/header-side-slide.php on line 89
APVA parama