Šilumos siurblių montavimas ir pardavimas

Šilumos siurbliai oras-oras

ŠILUMOS SIURBLIŲ ORAS-ORAS MONTAVIMO KAINA SU PRODUKTU

Šie siurbliai yra protinga investicija, kuri nereikalauja didelių kaštų ir padeda sumažinti šildymo išlaidas ateityje. Įrangos atsiperkamumas yra greitas, itin tuo laikotarpiu, kai lauko ir vidaus temperatūrų skirtumai yra nedideli – taip siurbliai gali veikti efektyviausiai, temperatūrų skirtumui didėjant, mažėja siurblio efektyvumas. Dėl šios priežasties oras-oras siurbliai dažnai yra diegiami kaip papildoma įranga.

Oras-oras šilumos siurblių sistemos yra lengvai suderinamos su bet kuria kita šildymo sistema, montavimą patikėjus profesionalams, jis bus greitas ir paprastas. Galutinė šilumos siurblių montavimo kaina priklauso nuo pasirinkto siurblio modelio ir reikalingų medžiagų. Pavyzdžiui, ekonominės klasės (tokie kaip „Gree“ ar „Midea“) 2,5 kW galingumo tokio tipo šilumos siurblys su visomis reikalingomis medžiagomis ir montavimo darbais kainuoja 700 Eur (su PVM). O jei norite tikrai ilgaamžiško sprendimo, rinkitės Japonijos gamintojus: pavyzdžiui, „Daikin“, „Mitsubihi“, „Toshiba“ pagamintas 2,5 kW šilumos siurblys su medžiagomis ir montavimo darbais, priklausomai nuo modelio, kainuos 1500-2200 Eur (su PVM).

Šilumos siurblio montavimas yra užduotis profesionalams, nes tik patikimas montavimas užtikrina siurblio veikimo efektyvumą ir geriausią energijos ekonomiją bei šilumą namuose. Tai praktiškas ir patogus pasirinkimas kiekvieniems namams.

ŠILUMOS SIURBLIAI ORAS-ORAS, KODĖL RINKTIS ŠIĄ ŠILDYMO SISTEMĄ?

Svarstydami apie šildymo sistemos pasirinkimą pasveriame visus pliusus ir minusus. Siurbliai oras-oras pasižymi daugybe privalumų. Nors yra gana nedideli ir gali būti montuojami taip, kad jų net nepastebėsite, šie siurbliai puikiai apšildo viena ar daugiau patalpų. Skirtingų gamintojų siurbliai skiriasi savo galimybėmis, todėl galite rinktis būtent tai, kas yra reikalinga atsižvelgiant į namų plotą ar patalpų skaičių.

Šie šilumos siurbliai veikia mažiau inertiškai, tad oras patalpose sušyla greičiau, palyginti su kitomis šilumos siurblių sistemomis. Tai lemia mažesnes energijos sąnaudas ir paverčia šiuos siurblius vienu ekonomiškiausių šildymo būdų.

Šilumos siurbliai patalpų orą gali ne tik sušildyti, bet ir atvėsinti – tai labai naudinga savybė. O vertinantys kokybę ir ieškantys optimalių sprendimų įvertins tai, kad šie siurbliai, atlikdami savo darbą, patalpų orą taip pat ir išvalo.

Šilumos siurbliai oras-vanduo

Ieškant ekonomiško ir ilgalaikio šildymo sprendimo namams, komercinėms ar biuro patalpoms, šilumos siurbliai oras-vanduo yra sumanus ir šiuolaikiškas pasirinkimas.

Šie siurbliai veikia energiją iš lauko paversdami šiluma, kuri įkaitina vandenį – taip šiluma perduodama ir prišildomi namai. Siurblių montavimas yra galimas derinant juos su įvairiais šildymo elementais: pavyzdžiui, grindiniu šildymu arba radiatorių sistema.

Tai puikus būdas šeimai pasirūpinti namų šiluma ir jaukumu bei karšto vandens paruošimu.

Nedvejodami kreipkitės į mus jei turite klausimų.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/eluzde/domains/elektrosskruzde.lt/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/header-side-slide.php on line 89
APVA parama