Vėdinimo sistemų montavimas

Montuojame ir, projektuojame patalpų rekuperacines vėdinimo sistemas, jungiame rekuperatoriaus automatiką, pageidaujant pajungiame prie naudojamos šildymo sistemos.

Kodėl reikalingas vėdinimas?

Griežtėjant energinio efektyvumo reikalavimams renovuojami ir naujai statomi būstai tampa vis sandaresni, oras nebegali cirkuliuoti per langus ar sienas kaip senos statybos namuose.

Tyrimais įrodyta, kad oras viduje gali būti net 100 kartų labiau užterštas nei lauke. Patalpų orą teršia ne tik dulkės, alergenai ar mikroorganizmai, vienas iš teršėjų yra ir pats žmogus. Daugelis iš mūsų, ypač šaltuoju metų laiku, net iki 90% laiko praleidžiame uždarose patalpose. Čia valgome, dirbame, ilsimės ir leidžiame laisvalaikį. Kvėpuojant užterštu oru gali kamuoti kosulys, akių perštėjimas, galvos skausmas. Ypač jautriai į užterštą orą reaguoja vaikai bei pagyvenę žmonės.

REKUPERATORIUS – KAINA SU ĮRENGIMU IR PRODUKTU

Rekuperatoriaus kaina svyruoja priklausomai nuo daugelio veiksnių: gamintojo, modelio, našumo ir kt. Rekuperacinės vėdinimo sistemos yra vertinamos pagal grąžinamos šilumos koeficientą procentais, tad į šį rodiklį renkantis taip pat verta atkreipti dėmesį. Mūsų specialistai padės pasirinkti rekuperatorius atsižvelgiant į patalpų specifiką ir asmeninius pageidavimus, o rekuperacinės sistemos projektavimas ir montavimas bus greitas ir paprastas.

Rekuperacinės sistemos įrengimas yra vertinga investicija, kuri leis jaustis patogiau. Darbo patalpose geras vėdinimas užtikrina produktyvumą ir darbuotojų efektyvumą, o namuose – suteikia daugiau komforto. Įprastas priverstinis vėdinimas pasižymi daugybe minusų, tačiau svarbiausia, kad pravėrus langą yra prarandama šiluma. Vėdinimo sistemos montavimas nuo to apsaugo, tad rekuperatorius namui – kaina, kuri atsiperka. Tai gaivus oras ir šiluma viename.Rekuperacines sistemas montuojame ir kartu su partneriais, projektuojame patalpų rekuperacines vėdinimo sistemas, jungiame rekuperatoriaus automatiką, pageidaujant pajungiame prie naudojamos šildymo sistemos. Esame vėdinimo sistemų srities profesionalai, todėl įgyvendinsime tiek mažus, tiek didelius projektus.

Galutinė rekuperacinės sistemos kaina, kaip minėta, priklauso nuo daugybės veiksnių. Kad rinkoje būtų lengviau orientuotis, pateikiame šį pavyzdį: 140 kv. m vieno aukšto būsto rekuperacinės vėdinimo sistemos kaina, įskaitant ir rekuperatorių bei montavimą, sudarys apie 3700-4000 Eur (su PVM). Į šią kainą įskaičiuotas rekuperatorius „Domekt“, montavimo medžiagos, montavimo darbai, sistemos paleidimas-derinimas. Norite gauti individualų pasiūlymą? Siūlome 3 tipų kainas ekonomines klases, vidutines ir luxury.

Darbų procesas

1. Atsiųskite mums savo būsto planą

2. Paruošime Jums vėdinimo sistemos pasiūlymus

3. Patvirtinsite tinkamiausią Jums variantą

4. Suprojektuosime Jūsų vėdinimo sistemą

5. Sumontuosime vėdinimo sistemą ir/arba įrenginį

6. Mėgaujatės šviežiu oro ir optimaliu mikroklimatu

Partneriai

Nedvejodami kreipkitės į mus jei turite klausimų.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/eluzde/domains/elektrosskruzde.lt/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/header-side-slide.php on line 89
APVA parama